Dezember 29

Niebieskie chipy DeFi wyglądają tak, aby uzyskać duże zyski w porównaniu z Bitcoinem

W BRIEFIE

  • Pary DeFi/BTC wyglądają na nastawione na duże zyski.
  • SushiSwap, Aave, Synthetix i Uniswap mogą być liderami.
  • DeFi TVL trafia na rekordową sumę 14,7 miliarda dolarów.

Bitcoin stworzył podwójny blat blisko swojego wszechczasowego haju, podczas gdy zdecentralizowane żetony związane z finansami przynoszą solidne zyski.

Przy braku nowego wszechobecnego haju, Bitcoin Rush jest podatny na ciężką korektę w krótkim okresie czasu. Od szczytowego poziomu nieco poniżej 20.000 dolarów, BTC spadł już o 6% po spadku poniżej 19.000 dolarów.

To może być dobra wiadomość dla tych, którzy handlują żetonami DeFi przeciwko BTC jako sposób na ułożenie większej ilości saturacji.

Zwróciło na to uwagę kilku popularnych handlowców, z których jeden ogłosił, że „Wszystkie główne pary DeFi/BTC wyglądają dobrze, ponieważ są o 50% do 100% wyższe“.

Poruszające się żetony DeFi

Handlowiec dodał, że prawie wszystkie żetony związane z DeFi będą prawdopodobnie przewyższać Bitcoin w ciągu najbliższych kilku tygodni. Wiele z nich już dziś rejestruje dwucyfrowe zyski po swoich darmowych spadkach po uruchomieniu protokołów kilka miesięcy temu.

Analityk przewidział cztery żetony DeFi, które jego zdaniem będą miały najlepsze wyniki – SushiSwap, Aave, Synthetix i Uniswap.

SUSHI osiągnął już ogromne zyski w ciągu ostatnich 24 godzin z 30% pompy do czyszczenia 2 dolarów po raz pierwszy od połowy września, gdy ceny spadły. Żeton zarządzania protokołem jest już obniżony o 75% od jego szczytowego poziomu ponad 8 dolarów, więc nawet 50% odzysku może podwoić obecne ceny.

Collateral wydaje się wracać do SushiSwap, jak również po próbie eksploatacji w ciągu weekendu. Od 27 listopada, TVL na protokole wzrosła o 34% do 738 milionów dolarów, choć nadal jest to około połowy tego, co było podczas ataku wampirów Uniswap.

Value Locked Close to All-Time High

Native token Aave o tej samej nazwie zarobił około 16% w ciągu ostatniego tygodnia, jak to zbliża się do 80 dolarów ponownie, podczas gdy Synthetix SNX jest prawie na 5 dolarów.

Żeton UNI Uniswap również wygląda na zagruntowany dla większych zysków, ponieważ również jest to mniej niż połowa tego, co było podczas pierwszego skoku do góry 8 dolarów. Dziś UNI jest notowany na 3,70 dolarów i zyskał 56% w ciągu ostatnich trzydziestu dni.

Inne tokeny DeFi dokonujące dużych ruchów w tej chwili obejmują Serum, Swerve, Cream i Curve zgodnie z Messari DeFi token tracker.

Łączna wartość zablokowana w całym sektorze uderzył wszechczasów 14,74 miliardów dolarów na 1 grudnia według DeFi Pulse. Dziś spadła do 14,26 miliardów dolarów, ale nie wygląda na to, aby odwróciła ona swój trend jeszcze przed chwilą.Copyright 2019. All rights reserved.

Veröffentlicht29. Dezember 2020 von admin in Kategorie "Gold", "sektorze